Ako na to?

1) Kontaktujte nás na email: info@isaprio.sk a informujte nás o zámere vrátiť alebo vymeniť tovar.
Skutočnosť, že chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy, alebo vykonať výmenu je potrebné oznámiť najneskôr do 14 kalendárnych dní od dátumu prevzatia.
Tovar musí byť nepoužívaný, iba vyskúšané bez známok poškodenia.

2) K tovaru je potrebné do balíčka pripojiť nasledujúce:
– kópiu dokladu o kúpe (kópiu faktúry)
– krátky sprievodný list obsahujúci číslo Vášho účtu (v prípade vrátenia tovaru) alebo názov iného produktu (v prípade výmeny)

3) Balíček zašlite na adresu:
Nomi Pro s.r.o.
Jiří Kopecký
Zádvoří 153
679 63 Veľké Opatovice
Czech Republic

Tovar je potrebné starostlivo zabaliť, ideálne do originálneho obalu a prípadne i bublinkové fólie, aby nedošlo k jeho poškodeniu.
Balíček je potrebné doručiť späť na sklad najneskôr do 30 dní od jeho prevzatia.

Podľa ustanovenia § 1837 Občianskeho zákonníka nie je možné odstúpiť od kúpnej zmluvy u tovaru upraveného alebo vytvoreného na želanie zákazníka, napríklad pri kryte s vlastnou potlačou. Pri chybne zvolenom krytu zákazníkom a požiadavky na jeho výmenu za správny typ, môžu byť účtované výrobné náklady do výšky 40% ceny novo vyrobeného krytu.

Poškodený tovar alebo tovar zaslaný na dobierku nebude prijatý späť na sklad. Berte prosím na vedomie, že za správnu prepravu balíčka späť na sklad ručí zákazník.

Samotná výmena tovaru je v prípade rovnaké ceny zdarma.
– Pri chybe pracovníka expedície je poštovné smerom k zákazníkovi zadarmo a zákazník má právo na náhradu nákladov spojených s vrátením tovaru (vrátením čiastky na účet, alebo zaslaním iného tovaru v zodpovedajúcej hodnote).
– V prípade, že zákazník zvolil zlý typ alebo veľkosť tovaru, chce vymeniť farbu pod. Hradí poštovné zákazník. Poštovné je v prípade platby vopred na účet 2,9 €, alebo v prípade úhrady poštovného dobierkou 4,8 €. Prevádzkovateľ eshopu vždy automaticky predpokladá uhradenie dopravy formou dobierky (pri prevzatí vymeneného tovaru), kedy zákazník obdrží faktúru za dopravu spolu s vymeneným tovarom a pôvodné opravenú faktúrou. Na žiadosť zákazníka však môže byť vystavená faktúra za dopravu s platbou vopred na účet.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy oznámenej po 14. dňu od prevzatia tovaru nebude akceptované.

Zavrieť Môj košík
Zavrieť Obľúbené
Posledné navštívené Close
Zavrieť

Zavrieť
Navigácia
Kategória
Close V ponuke máme ďalšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať.